Evden Eve Nakliyat

Dinçsoy Nakliyat nakliyat sektöründeki tecrübesi ile zamana ve yeniliklere ayak uydurarak, müşteri odaklı, profesyonel çalışma anlayışıyla Konya’un sayılı nakliyat firmalarından bir tanesidir. Dinçsoy Nakliyat kuruluşunun ilk gününden bu yana profesyonel atılımlarla, her gün ilk günkü heyecanla işlerini yürütmektedir. Dinçsoy Nakliyat alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen yoğun nakliyat taleplerini karşılayabilecek kapasitede ve günden güne gelişerek büyüyen bir firmadır.  Dinçsoy Nakliyat Konya içinde ve Konya çıkışlı olarak şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti vermektedir.
Firmamızla telefon kanalıyla iletişime geçebilirsiniz, dilerseniz ücretsiz ekspertiz gönderimi hizmetimizden faydalanarak taşınmanın bütün adımlarına dair her sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Ekspertizimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler ve taşınacağınız yere dair bilgi alarak ihtiyaçlarınızı analiz eder. Ekspertizimiz sizlere ihtiyacınıza yönelik bir hizmet vermemizi sağlarken, fiyat konusunda da yardımcı olur. Firmamızla çalışmaya karar vermeniz durumunda daha detaylı bir inceleme içine girilir. Çalışacak personel sayısı, ambalaj materyalleri ve miktarları, taşıma şekli, kullanılacak araç cinsi belirlenir. Eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar sonucu oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmek adına ücretsiz sigortalama işlemi gerçekleştirilir. Eksperimiz ziyareti sırasında eşyalarınızın sigorta değerini de belirler. Çalışanlarımız eksperimizin hazırladığı rapor doğrultusunda istediğiniz gün ve saatte gelerek paketleme ve montajlanabilen eşyalarınızı demonte etme işlemine başlar. Paketleme işleminde kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerdir. İhtiyacınıza ve talebinize göre asansörlü nakliyat işlemi de gerçekleştirilir. Eşyalarınız taşındığınız yerde istediğiniz yerlere yerleştirilir, uzman çalışanlarımızca montajlanır, çamaşır, bulaşık makineleriniz tesisat varsa bağlanır ve eviniz sadece özel eşyalarınızı yerleştireceğiniz şekilde sizlere teslim edilir.
Dinçsoy Nakliyat olarak profesyonel ve sistematik çalışma anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin nakliyat alanındaki her ihtiyacını karşılamaya hazırız! Aklınıza takılan her soruyu yanıtlamak için yalnızca bir telefon uzaklığındayız. Gelin ve firmamızın farkını görün!