Dinçsoy Nakliyat- Hakkımızda

Dinçsoy Nakliyat nakliyat sektöründeki tecrübesi ile zamana ve yeniliklere ayak uydurarak, müşteri odaklı, profesyonel çalışma anlayışıyla Konya ilinin sayılı nakliyat firmalarından bir tanesidir. Dinçsoy Nakliyat kuruluşunun ilk gününden bu yana profesyonel atılımlarla, her gün ilk günkü heyecanla işlerini yürütmektedir. Dinçsoy Nakliyat alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen yoğun nakliyat taleplerini karşılayabilecek kapasitede ve günden güne gelişerek büyüyen bir firmadır. Dinçsoy Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetinin yanında Konya içinde ve Konya çıkışlı olarak şehirlerarası evden eve taşımacılık, ofis&büro nakliyatı, villa taşımacılığı, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano¶ kasası taşımacılığı hizmetleri de vermekteyiz.

Dinçsoy Nakliyat firmamıza telefon kanalıyla iletişime geçebilirsiniz, dilerseniz ücretsiz ekspertiz gönderimi hizmetimizden faydalanarak taşınmanın bütün adımlarına dair her sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Ekspertizimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler ve taşınacağınız yere dair bilgi alarak ihtiyaçlarınızı analiz eder. Ekspertizimiz sizlere ihtiyacınıza yönelik bir hizmet vermemizi sağlarken, fiyat konusunda da yardımcı olur. Firmamızla çalışmaya karar vermeniz durumunda daha detaylı bir inceleme içine girilir. Çalışacak personel sayısı, ambalaj materyalleri ve miktarları, taşıma şekli, kullanılacak araç cinsi belirlenir. Eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar sonucu oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmek adına ücretsiz sigortalama işlemi gerçekleştirilir. Eksperimiz ziyareti sırasında eşyalarınızın sigorta değerini de belirler. Çalışanlarımız eksperimizin hazırladığı rapor doğrultusunda istediğiniz gün ve saatte gelerek paketleme ve montajlanabilen eşyalarınızı demonte etme işlemine başlar. Paketleme işleminde kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerdir. İhtiyacınıza ve talebinize göre asansörlü nakliyat işlemi de gerçekleştirilir. Eşyalarınız taşındığınız yerde istediğiniz yerlere yerleştirilir, uzman çalışanlarımızca montajlanır, çamaşır, bulaşık makineleriniz tesisat varsa bağlanır ve eviniz sadece özel eşyalarınızı yerleştireceğiniz şekilde sizlere teslim edilir.

Dinçsoy Nakliyat olarak profesyonel ve sistematik çalışma anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin nakliyat alanındaki her ihtiyacını karşılamaya hazırız! Aklınıza takılan her soruyu yanıtlamak için yalnızca bir telefon uzaklığındayız. Gelin ve firmamızın farkını görün! 

Konya da bulunan Firmamız evden eve nakliyat, paketleme, depolama, ofis taşımacılığı, fabrika banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, Askılı tekstil taşımacılığı gibi kurumsal alanlarda ve evden eve nakliyat fiyatları faaliyetlerinde hizmetler sunmaktadır.
Uzman kadromuz özel olarak taşınmak için dizayn edilmiş araçlarımız ve yapmış olduğu başarılı referanslarla nakliyat sektörü piyasasında lider bir konumda yer almaktayız.
 
Koşulsuz şartsız Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Konya Nakliyat yapmış olduğu tüm taşıma hizmetlerini herhangi bir sorunla karşılaşmamak için sigorta kapsamında ve karşılıklı sözleşmeler doğrultusunda yapmaktadır.
 
Şirketimiz hızlı bir şekilde taşınmayı ve ekonomik boyutta bütçenize faydası olacak teknolojik taşınmayı hedefleyerek bu doğrultuda asansör hizmeti vermektedir. 
Ayrıca Ekspertiz hizmeti Evden eve nakliyat firmamızın size sağladığı ücretsiz bir hizmetidir anlaşma olması veya olmaması durumunda sizden herhangi bir ücret talep edilmez.
 
Firma yetkilisi ile müşteri anlaştığı  takdirde gerekli sözleşme yapılır.Nakliyat günü ev sahiplerinden birisinin olması taşınma işlemi için yeterlidir. 
 Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz taşınmanıza nezaret eder ve her şeyin önceden planlandığı gibi gerçekleşmesini sağlar.
 
Taşınma gününde Müşteri Temsilcimiz, sizi  yalnız bırakmayacak  Taşınma Ekibi ile tanıştırır ve operasyon başlar.Müşterilerinin ve eşyalarının güvenliği için müşterilerinin talebi üzerine sigortalı nakliyat ve sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır.Amacımız Eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararınızın giderilmesi ve gerektiği taktirde tüm sorumluluğun nakliyat firması üzerinde kalması için sunulan bir hizmettir.
Sigortalı, Güvenli, kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri...